آخرین خبرها

پیام تسلیت فرماندار سیاهکل به مناسبت در گذشت مادر شهید سید میری میر حسینی دیلمان

تاریخ انتشار : جمعه،۹تیر۱۳۹۶
نخست  ← با شهدا ← گفت و گو  ←  پیام تسلیت فرماندار سیاهکل به مناسبت در گذشت مادر شهید سید میری میر حسینی دیلمان

در پی در گذشت مرحومه مغفوره “مریم خانم کشاورز”والده شهید والامقام، شهید سیدمیری میرحسینی دیلمانی، فرماندار سیاهکل با ارسال پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند. متن کامل پیام ” بسمه تعالی” شما (خانواده شهدا ) چشم وچراغ این ملتید . امام خمینی (ره) : خبر در گذشت ، مرحومه مغفوره مریم خانم کشاورز ، والده […]

در پی در گذشت مرحومه مغفوره “مریم خانم کشاورز”والده شهید والامقام، شهید سیدمیری میرحسینی دیلمانی، فرماندار سیاهکل با ارسال پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند.
متن کامل پیام

” بسمه تعالی”
شما (خانواده شهدا ) چشم وچراغ این ملتید . امام خمینی (ره) : خبر در گذشت ، مرحومه مغفوره مریم خانم کشاورز ، والده شهید والامقام سیدمیری میرحسینی دیلمانی ، که حقیقتا عزیزترین سرمایه خویش را در راه خدا و آرمانهای بزرگ انقلاب نثار کردند ، مایه تاثر و تالم خاطر گردید . آن مرحومه جهت مرضای الهی ، با نثار عزیزترین هستی خود، اسوه ای مثال زدنی برای همه رهپویان حق و حقیقت بودند و با صبری زینب گونه قریب به چهار دهه به سوگ فرزند شهیدش نشستند .
اینجانب مصیبت وارده را به تمامی مردم قدر شناس و شهید پرور شهرستان سیاهکل خاصه خانواده معززشان ، صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می نمایم .
از خداوند منان علو درجات برای آن فقیده سعیده و صبر و شکیبائی برای بازماندگان سرافرازش ، مسالت دارم و آرزوی آن دارم روح این بانوی بزرگوار در کنار روح فرزند شهیدش و ائمه اطهار (ع ) مشمول مغفرت و رضوان حق تعالی باشد .
اسلامی- فرماندار شهرستان سیاهکل