آخرین خبرها

وزیر کشور دولت اصلاحات: درایت و هوشیاری مقام معظم رهبری، مردم، سردار رشیدمان سلیمانی و دیگر جوانان غیور ایران موجب شد تا داعش عقب رانده شود

تاریخ انتشار : سه شنبه،۳۰آبان۱۳۹۶
نخست  ← برگزیده ها ← گفت و گو  ←  وزیر کشور دولت اصلاحات: درایت و هوشیاری مقام معظم رهبری، مردم، سردار رشیدمان سلیمانی و دیگر جوانان غیور ایران موجب شد تا داعش عقب رانده شود

حجت الاسلام و المسلمین عبدالواحد موسوی لاری عضو هیئت رئیسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آزاد سازی بوکمال در سوریه و فروپاشی دولت خودخوانده داعش، اظهار کرد: در مبارزه با جریان تکفیری تروریست‌های داعشی، جمهوری اسلامی در خط مقدم بود و نقش پررنگی داشت. وی ادامه […]

حجت الاسلام و المسلمین عبدالواحد موسوی لاری عضو هیئت رئیسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آزاد سازی بوکمال در سوریه و فروپاشی دولت خودخوانده داعش، اظهار کرد: در مبارزه با جریان تکفیری تروریست‌های داعشی، جمهوری اسلامی در خط مقدم بود و نقش پررنگی داشت.

وی ادامه داد: امروز در دنیا همه اذعان می‌کنند که جمهوری اسلامی در برابر داعش ایستاد، حتی مخالفان ما هم این موضوع را بیان کرده اند.

وزیر کشور دولت اصلاحات تاکید کرد: درایت و هوشیاری مقام معظم رهبری، مردم، سردار رشیدمان سلیمانی و دیگر جوانان غیور ایران موجب شد تا داعش عقب رانده شود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی لاری گفت: سردار سلیمانی به آنچه در جریان مبارزه با داعش وظیفه خود می‌دانست به خوبی و تمام و کمال عمل کرد.

وی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی مسئولانه در برابر پدیده شوم جریان تروریستی داعش ایستاد و با یاری خداوند نتیجه‌ای به دست آمد که پیروزی ملت‌ها بود.

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

1   1

0