آخرین خبرها

محسن رضایی: جنگ هشت ساله صدام به تحریک آل‌سعود بود

تاریخ انتشار : چهارشنبه،۲۴خرداد۱۳۹۶
نخست  ← انتخاب سر دبیر ← گفت و گو  ←  محسن رضایی: جنگ هشت ساله صدام به تحریک آل‌سعود بود

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به افشاگری جان کری وزیر خارجه آمریکا در خصوص پیشنهاد برخی کشورهای منطقه به وی و اوباما برای بمباران ایران اشاره و عنوان کرد: این اولین بار نیست که سعودی ها دیگران را علیه ایران تحریک کرده‌اند. محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود […]

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به افشاگری جان کری وزیر خارجه آمریکا در خصوص پیشنهاد برخی کشورهای منطقه به وی و اوباما برای بمباران ایران اشاره و عنوان کرد: این اولین بار نیست که سعودی ها دیگران را علیه ایران تحریک کرده‌اند.
محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
“خیانت های آل سعود؛امروز آقای کری وزیر خارجه اوباما فاش کرد که رهبران برخی کشورهای منطقه به من و اوباما پیشنهاد می کردند ایران را بمباران کنید؛ چرا که تنها راه حل مسأله هسته ای ایران، بمباران است. اولین بار نیست که سعودی ها دیگران را علیه ایران تحریک کرده اند.جنگ هشت ساله  صدام نیز به تحریک آل سعود بود . رقص شمشیر  ریاض و دلار باران ترامپ و دخترش هم برای ایجاد غائله ای جدید علیه  ایران تدارک دیده شده بود . آل سعود چهل سال است بغض و کینه خود را علیه ملت ما نشان داده و هر بار هم سرش به سنگ خورده است. اگر از این سر به سنگ خوردن ها عبرت نگرفته، بار دیگر بخواهند نسبت به ایران غلطی بکنند با سر خواهند رفت.”
جنگ هشت ساله صدام به تحریک آل‌سعود بود
انتهای پیام/
 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

1   1

0