آخرین خبرها

علیرضا سحرخیر (عضو مطرح حزب ندای ایرانیان)در گفتگو با اعتدال شمال مطرح کرد؛چرا باید دائره اسامی و چهره های گیلانی واجد شرایط را تنگ کنیم/بیائیم لیست جامع بدهیم نه یک لیست یک سویه.

تاریخ انتشار : دوشنبه،۲۰شهریور۱۳۹۶
نخست  ← انتخاب سر دبیر ← سرخط خبر ← گفت و گو  ←  علیرضا سحرخیر (عضو مطرح حزب ندای ایرانیان)در گفتگو با اعتدال شمال مطرح کرد؛چرا باید دائره اسامی و چهره های گیلانی واجد شرایط را تنگ کنیم/بیائیم لیست جامع بدهیم نه یک لیست یک سویه.

  علیرضا سحرخیز در گفتگو با « اعتدال شمال» گفت:مباحث مطرح شده در استانداری گیلان و اختلافی که بین حامیان دولت‌ اعم از اصلاح طلبان و اعتدال به شکل نامحسوس افتاده است را می توان با یک خط جدید و رویکرد مشخص برطرف و به یک اجماع و هم فکری رسید. وی اظهار داشت:معتقدم در […]

 

علیرضا سحرخیز در گفتگو با « اعتدال شمال» گفت:مباحث مطرح شده در استانداری گیلان و اختلافی که بین حامیان دولت‌ اعم از اصلاح طلبان و اعتدال به شکل نامحسوس افتاده است را می توان با یک خط جدید و رویکرد مشخص برطرف و به یک اجماع و هم فکری رسید.

وی اظهار داشت:معتقدم در استان خودمان مصداق بارز جمله اندیشمند معروف در خصوص نخبه کشی گام برنداریم بلکه در مسیر نخبه پروری گام برداریم .

این فعال سیاسی عنوان کرد :ما نخبگان متخصص بومی در استان زیاد داشته و باید از ظرفیت های آنان در پست های مدیریتی استانداری گیلان استفاده کنیم.وی تصریح کرد:ما نباید فضایی ایجاد کنیم که نخبه هایمان را سرخورده کنیم و لیدرهای سیاسی اعتدال و لیدرهای سیاسی اصلاح طلب را سرخورده کنیم

سحرخیز با اشاره به اهمیت وحدت در این برهه زمان عنوان کرد: بنده دعوت میکنم از همه نخبگان و لیدرهای سیاسی اصلاح طلب و اعتدال برای مذاکره و رسیدن به یک سخن واحد تا بعد برای استانمان مشکلی پیش نیاید .

وی ادامه داد:معتقدم می توانیم از ظرفیت های بومی خودمان استفاده کنیم و میتوانیم در کنارسه اسامی مطرح شده دیگر ، از حضور اسامی محتملی همانند، کیوان محمدی و عبدالغفار شجاع که قابلیت طرح در این مقام را دارند بهره ببریم . چرا باید دائره اسامی و چهره های گیلانی واجد شرایط را تنگ کنیم . بیائیم لیست جامع بدهیم نه یک لیست یک سویه.

وی گفت:باید تلاش کنیم که راه آغاز شده توسط اعتدال را به یک سرانجام برسانیم و کمک کنیم گفتمان اعتدال (گفتمان رییس جمهور منتخب)به دست معتقدین واقعی اش برسد .

وی در پاسخ به گزینه مطرح شده غیربومی اذعان داشت : دکتر سالاری عملکرد مثبتی در بوشهر داشته و از افراد حامی دولت و خوش فکر است اما ما در استان نخبه های زیادی داریم و باید تلاش کنیم از این ظرفیت ها بهره کامل ببریم.