آخرین خبرها

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه در دیدار با آیت‌الله سبحانی : رابطه مخدوش کشورهای منطقه به نفع رژیم صهیونیستی است /متأسفانه برخی از افراد در مورد حج امسال تحرکات سوء داشته و درصدد تعطیلی این مراسم بودند، در حالی‌ که یک سخنران نوعاً در جایگاه صدور فتوا نیست

تاریخ انتشار : یکشنبه،۲۸آبان۱۳۹۶
نخست  ← انتخاب سر دبیر ← گفت و گو  ←  رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه در دیدار با آیت‌الله سبحانی : رابطه مخدوش کشورهای منطقه به نفع رژیم صهیونیستی است /متأسفانه برخی از افراد در مورد حج امسال تحرکات سوء داشته و درصدد تعطیلی این مراسم بودند، در حالی‌ که یک سخنران نوعاً در جایگاه صدور فتوا نیست

به گزارش «خطِ اعتدال» محمدباقر نوبخت عصر امروز در دیدار آیت‌الله سبحانی با اشاره به در پیش بودن سفر رئیس‌جمهور به روسیه اظهار داشت: رئیس‌جمهور پس‌ فردا در مسکو در اجلاس سه‌ جانبه با ترکیه و روسیه شرکت خواهد کرد و تفاهم‌نامه‌ای را در مورد تروریست خواهند داشت. وی خاطرنشان کرد: مسائل ویژه جهانی و مباحثی […]

به گزارش «خطِ اعتدال» محمدباقر نوبخت عصر امروز در دیدار آیت‌الله سبحانی با اشاره به در پیش بودن سفر رئیس‌جمهور به روسیه اظهار داشت: رئیس‌جمهور پس‌ فردا در مسکو در اجلاس سه‌ جانبه با ترکیه و روسیه شرکت خواهد کرد و تفاهم‌نامه‌ای را در مورد تروریست خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: مسائل ویژه جهانی و مباحثی که در مورد عربستان با آن روبه‌رو هستیم، مهم‌ترین مباحث سیاسی خارجی ایران است.

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه کشور با اشاره به رابطه سیاسی ایران و عربستان ابراز کرد: در رابطه ایران و عربستان فقط دولت تأثیرگذار نیست بلکه برخی جریانات داخلی مانند تسخیر سفارت عربستان و مسئله منا نیز در رابطه دو کشور اثرگذار بوده است.

وی عنوان کرد: متأسفانه برخی از افراد در مورد حج امسال تحرکات سوء داشته و درصدد تعطیلی این مراسم بودند، در حالی‌ که یک سخنران نوعاً در جایگاه صدور فتوا نیست.

نوبخت با بیان اینکه دولت به دنبال بهبود روابط با کشورهای منطقه است تصریح کرد: دولت با تأکید مراجع عظام تقلید درصدد بهبود رابطه با تمام کشورهای منطقه است چرا که رابطه مخدوش بین کشورهای منطقه به نفع رژیم صهیونیستی تمام می‌شود.

Image result for ‫نوبخت در دیدار با آیت الله سبحانی‬‎

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

1   1

0