آخرین خبرها

حرم امام مملو از جمعیت است/ ازدحام مردم در پشت درهای حرم برای ورود به داخل

تاریخ انتشار : سه شنبه،۲۱دی۱۳۹۵
نخست  ← سرخط خبر ← گفت و گو  ←  حرم امام مملو از جمعیت است/ ازدحام مردم در پشت درهای حرم برای ورود به داخل

به گزارش جماران، حرم مطهر امام خمینی از ساعاتی پیش مملو از جمعیت شده است و تقریبا جای خالی برای حضور مردم وجود ندارد. این در حالی است که هزاران نفر از مشتاقان امام، رهبری و یار دیرینشان مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) در پشت درهای ورودی در تلاش برای حضور در حرم بنیانگذار […]

به گزارش جماران، حرم مطهر امام خمینی از ساعاتی پیش مملو از جمعیت شده است و تقریبا جای خالی برای حضور مردم وجود ندارد. این در حالی است که هزاران نفر از مشتاقان امام، رهبری و یار دیرینشان مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) در پشت درهای ورودی در تلاش برای حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شرکت در مراسم خاکسپاری رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند.گزارش خبرنگار جماران حاکی است به رغم اجتماع انبوه جمعیت در پشت درهای ورودی به صحن حرم مردم از رفتار دست اندرکاران انتظامات مراسم ابراز رضایت کرده اما خواهان این هستند که جهت جلوگیری از تشکیل صف های طولانی و ازدحام بیش از حد جمعیت در صورت امکان درهای دیگری باز شود.

یکی از مسئولان انتظامات با بیان اینکه تقریبا جای خالی در صحن اصلی وجود ندارد به خبرنگار جماران گفت: همه تلاش خود را جهت تسهیل در ورود و حضور مردم تشییع کننده به داخل صحن اصلی حرم به کار بسته ایم اما به علت حضور خیل عظیم مردمی در این مراسم الویت ما و تمامی همکاران حفظ سلامت تشییع کنندگان است.

جماران

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

1   1

0