آخرین خبرها

تسلیت جابری انصاری به سردار سلیمانی +عکس

تاریخ انتشار : دوشنبه،۱۵آبان۱۳۹۶
نخست  ← گفت و گو  ←  تسلیت جابری انصاری به سردار سلیمانی +عکس

پدر سردار قاسم سلیمانی هفته گذشته در سن ۹۵ سالگی بر اثر کهولت سن درگذشت.به  همین مناسبت  چهره‌های برجسته کشور  با انتشار پست های جداگانه در صفحه اینستاگرامشان  این مصیبت دردناک را  به سردار سلیمانی تسلیت گفتند . در این راستا حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با انتشار پستی در صفحه […]

پدر سردار قاسم سلیمانی هفته گذشته در سن ۹۵ سالگی بر اثر کهولت سن درگذشت.به  همین مناسبت  چهره‌های برجسته کشور  با انتشار پست های جداگانه در صفحه اینستاگرامشان  این مصیبت دردناک را  به سردار سلیمانی تسلیت گفتند .

در این راستا حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، درگذشت پدر سردار سلیمانی را تسلیت گفت .

جابری انصاری نوشت:

” تسلیت به سردار سربدار انقلاب اسلامی
بسم الله الرحمن الرحیم
سردار سربدار انقلاب اسلامی ایران
سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی (حفظه المولی)
سلام علیکم بما صبرتم فنعم عقبی الدار
مصیبت درگذشت والد گرامی و ارجمند جنابعالی را صمیمانه تسلیت گفته، با یادآوری کریمه قرآنی
“وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ * الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ * أُولَئِکَ عَلَیْهِمْ صَلَوَاتٌ مِّن رَّبِّهِمْ وَرَحْمَهٌ وَأُولَئِکَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ”.
برای آن مرحوم که از توفیق باقیات الصالحاتی، چون آن برادر مجاهد برخوردار است، رحمت و مغفرت و برای شما و همه بازماندگان عزیز صبر و اجر طلب می‌کنم.برادرتان. حسین جابری انصاری آستانه، ۱۰ آبان ۱۳۹۶.”

 

انتهای پیام/

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

1   1

0