آخرین خبرها

واکنش دکتر محمد میرزایی درپی حمله تروریستی اخیر : پدیده شوم تروریسم مشکل یک منطقه جغرافیایی یا یک کشور نیست .امیدوارم روزی شاهد از بین رفتن تروریسم باشیم .

تاریخ انتشار : چهارشنبه،۲۴خرداد۱۳۹۶
نخست  ← انتخاب سر دبیر  ←  واکنش دکتر محمد میرزایی درپی حمله تروریستی اخیر : پدیده شوم تروریسم مشکل یک منطقه جغرافیایی یا یک کشور نیست .امیدوارم روزی شاهد از بین رفتن تروریسم باشیم .

به گزارش اعتدال شمال در پی دو حادثه تروریستی در ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) که منجرب به جان باختن برخی از هموطنان‌ مان شد بسیاری از چهره‌های سرشناس کشورمان در این خصوص واکنش نشان دادند و ابراز همدردی کردند . دکتر محمد میرزایی فتح کوهی ( فعال سیاسی و اجتماعی […]

به گزارش اعتدال شمال در پی دو حادثه تروریستی در ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) که منجرب به جان باختن برخی از هموطنان‌ مان شد بسیاری از چهره‌های سرشناس کشورمان در این خصوص واکنش نشان دادند و ابراز همدردی کردند .
دکتر محمد میرزایی فتح کوهی ( فعال سیاسی و اجتماعی ) درخصوص حادثه اخیر تروریستی بیانیه ای صادر کرد ؛ در بخشی از متن این بیانیه نوشته شده :بنده به نوبه خود این حادثه تروریستی را محکوم می کنم و به مقام معظم رهبری و ملت ایران و به خانواده های حادثه ترویستی در ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) تسلیت عرض می نمایم .پدیده شوم تروریسم مشکل یک منطقه جغرافیایی یا یک کشور نیست! امروزمساله تروریسم چالش جهانی است که بسیاری از کشورها با این پدیده شوم مواجه هستند . ایران نیز قربانی تروریسم قرار گرفته است. همه ما ملت ایران باید تلاش کنیم و متحد بمانیم! اتحاد و همدلی رمز ثبات ملت ایران است . امیدوارم روزی شاهد از بین رفتن تروریسم از همه کشورهای جهان باشیم.