آخرین خبرها

استاندار فارس: اقتصاد مقاومتی با عملکرد جزیره‌ای محقق نمی‌شود

تاریخ انتشار : یکشنبه،۲۱آبان۱۳۹۶
نخست  ← مناسبت های ویژه  ←  استاندار فارس: اقتصاد مقاومتی با عملکرد جزیره‌ای محقق نمی‌شود

استاندار فارس تاکید دارد که اهداف و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با عملکرد جزیره‌ای اداره‌ها و مسئولان محقق نخواهد شد بلکه باید به دنبال ایجاد نظام یکپارچه برای تحقق این هدف بود. به گزارش خط ِ اعتدال به نقل از ایسنا،‌ اسماعیل تبادار عصر یکشنبه ۲۱ آبان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان فارس گفت: […]

استاندار فارس تاکید دارد که اهداف و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با عملکرد جزیره‌ای اداره‌ها و مسئولان محقق نخواهد شد بلکه باید به دنبال ایجاد نظام یکپارچه برای تحقق این هدف بود.

به گزارش خط ِ اعتدال به نقل از ایسنا،‌ اسماعیل تبادار عصر یکشنبه ۲۱ آبان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان فارس گفت: اولویت در بحث اقتصاد مقاومتی استفاده از سیاست واحد است زیرا فعالیت‌های متمرکز به طور حتم موفقیت به همراه خواهد داشت .

استاندار فارس با بیان اینکه پراکنده کاری دستگاه‌ها در موضوع اقتصاد مقاومتی باعث از بین رفتن اعتبارات و موازی کاری می‌شود، گفت: زمانی که دستگاه‌های مختلف به طور جزیره‌ای وارد بحث اقتصاد مقاومتی می‌شوند با مشکل مواجه خواهند شد.

او با تاکید بر اینکه شناخت توانایی‌های دستگاه‌ها می‌تواند کمک موثری برای تحقق اقتصاد مقاومتی باشد، گفت:‌ حرکت متمرکز باعث استفاده مناسب از اعتبارات و توانایی‌ها در استان می‌شود.

تبادار با اشاره به اینکه بسیج نیز باید توانایی خود را اعلام کند تا بتوانیم یک برش کامل در اختیار این مجموعه قرار دهیم گفت‌: فعالیت‌های بسیار مهم و بزرگی توسط بسیج سازندگی فارس انجام شده و این سازمان نیز در موضوع ایجاد اشتغال و تولید در کنار دولت تلاش می‌کند .

استاندار فارس با بیان اینکه زایش فکری و ایده‌ای باید از درون استان پدید آید، مهمترین موضوع را شناخت ظرفیت‌های استان فارس دانست و گفت: شناخت کافی و کامل از ظرفیت‌های موجود در تمام ابعاد و پهنه‌ی استان فارس اولین موضوعی است که باید در دستور کار مدیران باشد.

تبادار ضرورت متمرکز شدن تمام نگاه‌ها را یادآور شد و با تاکید بر لزوم همدلی همه مسئولان و دستگاه‌ها، گفت: برنامه‌ریزی از دیگر ارکانی است که باید مد نظر قرار گیرد.

 

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

1   1

0